sobota, 18 maja 2024

 Hola amigos
Zbliżamy się do końca naszego pobytu, ale nie zwalniamy tempa. Grupa budowlańców dzielnie i bezproblemowo stawiała ścianki działowe z cegieł pełnych, natomiast grupa geodetów projektowali w 3D i sprawdzali swoje umiejętności w dziedzinie topografii.
Dzień zakończyliśmy wspólnym wyjściem na plażę, pogoda nie pozwalała na opalanie natomiast spędziliśmy czas w ciepłej wodzie morza śródziemnego z ogromnymi falami.

Kolejny dzień rozpoczęliśmy od praktyk zawodowych. Geodeci dzielili się swoimi nowo nabytymi umiejętnościami i wiedzą podczas prezentacji, która była kulminacją ich praktyk zawodowych. W tym samym czasie budowlańcy z zapałem przystąpili do tynkowania ścian. Korzystając z gipsowego tynku, z zastosowaniem technik nauczonych w szkole, precyzyjnie i starannie wykańczali powierzchnie.  
Po zakończeniu praktyk, postanowiliśmy aktywnie wykorzystać pozostały czas, eksplorując ostatnie z nieodkrytych jeszcze przez nas zabytki wspaniałej Walencji.

~14.05-15.05~

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 Nasz piękny pobyt w Walencji niestety już dobiegł końca. Naprawdę cudownie spędziliśmy ten czas zarówno na praktykach jak i podczas wspólny...